29/11/2013 - Rockstar Energy Drink Albania- Kenga Magjike

Rockstar Energy Drink me krenari ishte sponsor te Festivali i ”Kenga Magjike’’ nje nga eventet muzikor me madheshtor ne Shqiperi. Kengetaret me te famshem dhe Dj e Producent bashkpunuan ne kete event.