Te fundit

16/05/2014 - Trebeshina Factory Tour- Shkolla “Formimit Profesional Murialdo” Fier

Fabrika e Ujit Trebeshina hap dyert per t’u vizituar per shkollen e ”Formimit Profesional Murialdo” Fier.

15/05/2014 - Trebeshina Factory Tour-Shkolla 9-vjecare 28 Nentori Vlore

Fabrika e Ujit Trebeshina hap dyert per t’u vizituar nga studentet e shkolles 9-vjecare 28 Nentori Vlorë.

26/04/2014 - Trebeshina -10th National Albanian Pain Conference

Trebeshina proud sponsor of 10th National Albanian Pain Conference at Medical University of Tirana. Our goal is to advance knowledge and expertise of pain treatment and research in Albania. The program of the conference will include invited lectures from leading …

12/01/2014 - Rockstar Energy Drink Albania- Super Moto e Drift Show Part 2

Nje tjeter show gjigand nga Rockstar Energy Drink Albania ne zemer te kryeqytetit tek Sheshi ‘’ Nene Tereza ‘’, nje event i paharrueshme me pjesmarrjen e me shume se 7000 veta publik i cili mbushi shkallet e universitetit Politeknik e …

18/12/2013 - Rockstar Energy Drink Albania- Qyteti i Studenteve

Rockstar Energy Drink u be pjese e nje eventi musical madheshtore te organizuar ne QYTETIN STUDENTI ku ishin me shume se 3,000 spektator te cilet paten mundesine te shijonin performancat e kengetareve Shqiptar me te njohur pa harruar edhe grupet …

29/11/2013 - Rockstar Energy Drink Albania- Kenga Magjike

Rockstar Energy Drink me krenari ishte sponsor te Festivali i ”Kenga Magjike’’ nje nga eventet muzikor me madheshtor ne Shqiperi. Kengetaret me te famshem dhe Dj e Producent bashkpunuan ne kete event.  

24/11/2013 - Rockstar Energy Drink Albania- Motocross Tirana

Argetimi i radhes ishte gara ENDURO e organizuar nga Gjigandi Rockstar Energy Drink Albania per here te pare ne Shqiperi me pjesmarrjen e garuesve Shqiptar, Kosovar dhe Grek, Anglez. Ky event u organizua ne Surrel prane Malit te Dajtit dhe …

21/09/2013 - Rockstar Energy Drink Albania- Super Moto e Drift Show Part 1

Rockstar Energy Drink Albania organizoi një nga garat më të mëdha Super Moto dhe Drift Show Event. Kjo  ngjarjeu zhvillua në zemër të kryeqytetit të Tiranës. Një shfaqje spektakolare me më shumë se 30 motoçiklist Super Moto dhe një super Drift Show …

28/07/2013 - Trebeshina Factory Tour- Clients Tour 2

Trebeshina Ltd. ftoi një pjesë të klientëve të saj të Tiranës për të vizituar fabrikën e Ujit Trebeshina, te Gryka e Këlcyrës. Ishin rreth 100 te ftuar të cilët prekën dhe panë nga afër se pse Uji Trebeshina është cilësor, …

13/07/2013 - Albania Cap Project

Natural Mineral Water Trebeshina always next to social events is a proud sponsor of Albania Cap Project by providing plastic caps and other materials. Albania Cap Project is a charity based project which aims to help people who need but cannot afford wheelchairs.

12/07/2013 - Trebeshina Factory Tour- Clients Tour 1

Trebeshina  ftoi një pjesë të klientëve të saj të Tiranës për të vizituar fabrikën e Ujit Trebeshina, te Gryka e Këlcyrës. Ishin rreth 100 te ftuar të cilët prekën dhe panë nga afër se pse Uji Trebeshina është cilësor, i …

14/06/2013 - Trebeshina Factory Tour-Vitrina University

Fabrika e Ujit Trebeshina hap dyert per t’u vizituar nga studentet e Universitetit Vitrina. Ata kishin mundesine per te pare nga afer te gjitha proceset qe ndodhin per te prodhuar ujin cilesor Trebeshina.

30/04/2013 - Trebeshina dhe Unicef

Trebeshina LTD Harri Lena Grup dhe UNICEF, prezantojnë së bashku fushatën e ndërgjegjësimit për fëmijët në Shqiperi.

11/10/2012 - Sponsor i X-Factor Albania

Hari Lena Group sponsor of X-Factor Albania, the biggest music talent TV show in the country.

12/06/2012 - Milan Junior Camp

Hari Lena Group is a proud sponsor of Milan Junion Camp in Tirana one of the main cultural and sports events in the country.

11/10/2009 - Miss Globe International

Hari Lena Group is a proud sponsor of another global famous cultural event, Miss Globe International.